הוסף לעגלה

מחירים
המחירים המוצגים באתר כוללים מע"מ אלא אם כן צוין אחרת במפורש.
הנהלת החנות שומרת לעצמה את הזכות לעדכן את מחירי המוצרים בחנות מעת לעת. המחיר התקף ביחס להזמנה שבוצעה הוא המחיר שהתפרסם בעת השלמת תהליך ההזמנה, יש לשים לב שבמידה והמחיר שיש בחנות איננו תואם את האתר המחיר בחנות, ניתן להזמין את המוצר דרך האתר, אין לקבל את מחיר האתר בחנות.
לתשומת ליבך: למרות שהנהלת החנות מקפידה לבדוק את המחירים המופיעים באתר, לעתים עלולה לחול טעות שבעקבותיה יוצג באתר מחיר שגוי. במקרה זה הנהלת החנות תפנה אליך לאחר ביצוע ההזמנה, תודיע לך מהו המחיר הנכון של המוצר ותאפשר לך לאשר כי הנך מבקש לרוכשו במחיר הנכון. במידה ולא תאשר זאת בתוך שלושה ימים - או במידה ותסרב לרכוש את המוצר במחירו הנכון - הנהלת החנות לא תהיה חייבת לספקו, ובמקרה זה לא תהיינה לך טענות כלשהן כלפי הנהלת החנות.החברה תציע מחירים, תנאי תשלום, מבצעים והטבות יחודיים לכל ערוץ מכירה, וללקוח לא תהיה כל טרוניה על שונות זו.
למען הסר ספק, מחירי החנות באילת המוצגים באתר הינם לתצוגה בלבד. לא ניתן לרכוש בחנות המקוונת במחירי החנות באילת.
המחירים באילת נקבעים על בסיס מחירון החנות באילת ואינם כוללים מע״מ.

הזמנות שגויות
אם בעת ביצוע ההזמנה ימסרו פרטים שגויים, הנהלת החנות לא יכולה להבטיח שהמוצרים יגיעו אליך. במקרה שהמוצרים יוחזרו לחנות בגלל פרטים מוטעים שנמסרו על ידך, תחויב בתשלום בגין דמי טיפול ומשלוח. לכן, אנא הקפד למלא פרטים מדויקים ועדכניים.